Momentálně máme omezení v přijímání nových pacientů do odvolání.

Přednost mají sourozenci stávajících pacientů, novorozenci z našeho okolí a děti přistěhované do Bohunic. Ostatní dle kapacity v měsíci z důvodu překročení únosného pracovního zatížení lékaře.

Registrace novorozence

Pokud uvažujete o registraci svého očekávaného miminka v naší ordinaci, můžete přijít již před porodem na prohlídku prostředí a seznámit se s námi. V porodnici pak budete dotázáni, ke kterému lékaři se budete chtít s miminkem zaregistrovat. Pokud se rozhodnete pro naši ordinaci, po návratu z nemocnice nám zavolejte a domluvíme si první návštěvu, která může proběhnout u Vás doma nebo v ordinaci.

Přeregistrace

Někdy nastane situace, kdy budete potřebovat přeregistrovat své dítě k jinému lékaři. V případě, že si vyberete naší ordinaci, kontaktujte nás telefonicky nebo nás můžete navštívit v době ordinačních hodin (i bez dítěte) a podepsat tzv. registrační lístek. Po podepsání registračního lístku si vyžádáme zdravotní dokumentaci od bývalého praktického lékaře a po jejím obdržení Vás pozveme s Vaším dítětem na vstupní lékařskou prohlídku.